CRCW0805100KJNTA
DigiKeys produktnummer
541-3014-2-ND - Tape og spole (TR)
541-3014-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-3014-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW0805100KJNTA
Beskrivelse
RES SMD 100K OHM 5% 1/8W 0805
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
CRCW0805100KJNTA Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)