CRCW0805100KJNEC
DigiKeys produktnummer
541-CRCW0805100KJNECTR-ND - Tape og spole (TR)
541-CRCW0805100KJNECCT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-CRCW0805100KJNECDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW0805100KJNEC
Beskrivelse
RES SMD 100K OHM 5% 1/4W 0805
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
CRCW0805100KJNEC Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)