CRCW06033K01FKTA | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CRCW06033K01FKTA |
Beskrivelse | RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603 |
Produsentens standard leveringstid | 17 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CRCW06033K01FKTA Modeller |
Kategori | Funksjoner Bilteknikk AEC-Q200 |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,020" (0,50mm) |