CRCW0603100RJNEC
DigiKeys produktnummer
541-CRCW0603100RJNECTR-ND - Tape og spole (TR)
541-CRCW0603100RJNECCT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-CRCW0603100RJNECDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW0603100RJNEC
Beskrivelse
RES SMD 100 OHM 5% 1/8W 0603
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
CRCW0603100RJNEC Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)