CMF50150R00FHEB | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CMF50150R00FHEB |
Beskrivelse | RES 150 OHM 1/4W 1% AXIAL |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 150 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Flammehemmende belegg, Fuktighetsbestandig, Sikkerhet Metallfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CMF50150R00FHEB Modeller |
Kategori | Funksjoner Flammehemmende belegg, Fuktighetsbestandig, Sikkerhet |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 175°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) | Kapsling |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning Aksial |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,065" dia x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm) |