125LD33-R
DigiKeys produktnummer
125LD33-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
125LD33-R
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3300 pF ±20% 400VAC Keramikkkondensatorer Y5V (F) Radial, Skive
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
125LD33-R Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 125°C
Produsent
Klassifiseringer
X1, Y4
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Radial, Skive
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,366" dia (9,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Nominell spenning
Tilkoblingsmellomrom
0,252" (6,40mm)