VY2222M35Y5US63V7
DigiKeys produktnummer
BC2356-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VY2222M35Y5US63V7
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U
Detaljert beskrivelse
2200 pF ±20% 440VAC Keramikkkondensatorer Y5U (E) Radial, Skive
EDA-/CAD-modeller
VY2222M35Y5US63V7 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
0,354" dia (9,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Nominell spenning
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)