VY2222M31Y5VS63V7
DigiKeys produktnummer
BC3309-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VY2222M31Y5VS63V7
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 440VAC Y5V
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2200 pF ±20% 440VAC Keramikkkondensatorer Y5V (F) Radial, Skive
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VY2222M31Y5VS63V7 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Produsent
Klassifiseringer
X1, Y2
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Radial, Skive
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Nominell spenning
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)