VY2102M29Y5US63V7
DigiKeys produktnummer
BC2354-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VY2102M29Y5US63V7
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 pF ±20% 440VAC Keramikkkondensatorer Y5U (E) Radial, Skive
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VY2102M29Y5US63V7 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Produsent
Klassifiseringer
X1, Y2
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Radial, Skive
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,295" dia (7,50mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,453" (11,50mm)
Nominell spenning
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)