VY1471M29Y5UC63V0
DigiKeys produktnummer
BC2972-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VY1471M29Y5UC63V0
Beskrivelse
CAP CER 470PF 760VAC Y5U RADIAL
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 pF ±20% 760VAC Keramikkkondensatorer Y5U (E) Radial, Skive
EDA-/CAD-modeller
VY1471M29Y5UC63V0 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,295" dia (7,50mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,453" (11,50mm)
Nominell spenning
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)