VY1471K31Y5UQ63V0
DigiKeys produktnummer
BC2694-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VY1471K31Y5UQ63V0
Beskrivelse
CAP CER 470PF 760VAC Y5U RADIAL
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 pF ±10% 760VAC Keramikkkondensatorer Y5U (E) Radial, Skive
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VY1471K31Y5UQ63V0 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Produsent
Klassifiseringer
X1, Y1
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Radial, Skive
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±10%
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Nominell spenning
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)