VY1102M31Y5UC63V0
DigiKeys produktnummer
BC2974-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VY1102M31Y5UC63V0
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 pF ±20% 760VAC Keramikkkondensatorer Y5U (E) Radial, Skive
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VY1102M31Y5UC63V0 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Produsent
Klassifiseringer
X1, Y1
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Radial, Skive
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Nominell spenning
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)