PTCEL67R151NBE
DigiKeys produktnummer
56-PTCEL67R151NBE-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PTCEL67R151NBE
Beskrivelse
ICL 150 OHM 30% 16.51MM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 150 Ohms ±30% 0,650" (16,51mm)
Kategori
Toleranse
±30%
Produsent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Diameter
0,650" (16,51mm)
Serie
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Emballasje
Brett
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q200
R ved 25°C
150 Ohms