BFC237035103
DigiKeys produktnummer
56-BFC237035103CT-ND - Båndavsnitt (CT)
56-BFC237035103TB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
BFC237035103
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metallisert Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Produsent
Monteringstype
Gjennomgående hull
Serie
Kapsling
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Størrelse/dimensjon
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Kapasitans
Terminaler
PC-pinner
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,200" (5,08mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
160V
Bruksområder
Bilteknikk
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
250V