SL152R509
DigiKeys produktnummer
570-SL152R509-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SL152R509
Beskrivelse
ICL 2.5 OHM 20% 9A 16MM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 2.5 Ohms ±20% 9 A 0,630" (16,00mm)
Kategori
Toleranse
±20%
Produsent
Vishay Ametherm
Strøm - stabil tilstand maks
9 A
Serie
R ved strøm
40 mOhms
Emballasje
Bulk
Diameter
0,630" (16,00mm)
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,307" (7,80mm)
R ved 25°C
2.5 Ohms