SL0560001
DigiKeys produktnummer
570-SL0560001-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SL0560001
Beskrivelse
ICL 60 OHM 15% 1A 5.5MM
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 60 Ohms ±15% 1 A 0,217" (5,50mm)
Kategori
Toleranse
±15%
Strøm - stabil tilstand maks
1 A
Serie
R ved strøm
820 mOhms
Diameter
0,217" (5,50mm)
Tilkoblingsmellomrom
0,236" (6,00mm)
R ved 25°C
60 Ohms