SL0310001
DigiKeys produktnummer
570-SL0310001-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SL0310001
Beskrivelse
ICL 10 OHM 20% 1A 3MM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 10 Ohms ±20% 1 A 0,118" (3,00mm)
Kategori
Toleranse
±20%
Produsent
Vishay Ametherm
Strøm - stabil tilstand maks
1 A
Serie
R ved strøm
800 mOhms
Emballasje
Bulk
Diameter
0,118" (3,00mm)
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
R ved 25°C
10 Ohms