RE96MSR-125
DigiKeys produktnummer
V1236-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RE96MSR-125
Beskrivelse
CONN DIN HDR 96POS
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
96 Flerpolet DIN-kontakt Hode, Hannpinner Gull Gjennomgående hull, Høyrevinklet
Kategori
Stil
1
Produsent
Vector Electronics
Nivå, klasse
2
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull, Høyrevinklet
Emballasje
Bulk
Terminaler
Loddetinn
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Kontakttype
Hode, Hannpinner
Kontaktoverflate-tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antall posisjoner
96
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antall posisjoner lastet
Alle
Nominell strøm (AMP)
1A
Avstand
0,100" (2,54mm)