9HT10-32.768KDZF-T
DigiKeys produktnummer
887-1504-2-ND - Tape og spole (TR)
887-1504-1-ND - Båndavsnitt (CT)
887-1504-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
9HT10-32.768KDZF-T
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
9HT10-32.768KDZF-T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,033" (0,85mm)
Belastningskapasitans
12,5pF