7V-16.000MDDQ-T
DigiKeys produktnummer
887-7V-16.000MDDQ-TTR-ND - Tape og spole (TR)
887-7V-16.000MDDQ-TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
7V-16.000MDDQ-T
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±20ppm Krystaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
7V-16.000MDDQ-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)