4400-099LF
DigiKeys produktnummer
410-1170-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
4400-099LF
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 50V AXIAL
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Gjennomføring kondensatorer 50V 10 A Aksial, Gjennomføring
Kategori
Strøm
10 A
Produsent
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Innsettingstap
45dB ved 100MHz
Emballasje
Bulk
Kapsling
Aksial, Gjennomføring
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,157" dia x 0,276" L (4,00mm x 7,00mm)
Type
Gjennomføring
Gjengestørrelse
M3x0,5
Nominell spenning
50V