2499-003-X5S0-102MLF
DigiKeys produktnummer
410-1049-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
2499-003-X5S0-102MLF
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Produsentens standard leveringstid
36 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 pF Gjennomføring kondensatorer 500V 20 A Aksial, Gjennomføring
Kategori
Nominell spenning
500V
Produsent
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Strøm
20 A
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Emballasje
Bulk
Temperaturkoeffisient
X5S
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Aksial, Gjennomføring
Type
Gjennomføring
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 0,468" L (6,35mm x 11,89mm)
Kapasitans
1000 pF
Gjengestørrelse
12-28
Toleranse
±20%