2463-001-X5S0-471MLF
DigiKeys produktnummer
410-1047-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
2463-001-X5S0-471MLF
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 470PF 200V AXIAL
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 pF Gjennomføring kondensatorer 200V Aksial, Krage - ingen ledninger
Kategori
Toleranse
±20%
Produsent
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Nominell spenning
200V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Emballasje
Bulk
Innsettingstap
12dB ved 100MHz
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Aksial, Krage - ingen ledninger
Type
Gjennomføring
Størrelse/dimensjon
0,099" dia x 0,125" L (2,51mm x 3,18mm)
Kapasitans
470 pF