PPWAM150-12A
DigiKeys produktnummer
3989-PPWAM150-12A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PPWAM150-12A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 90 – 264VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
5.656 kV
Serie
Effektivitet
92%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kan brukes med DC-inngang, PFC, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 1,18" H (76,2mm x 50,8mm x 30,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cURus, FCC, TUV
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
12.5 A