OPB100-SZ
DigiKeys produktnummer
365-1627-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
OPB100-SZ
Beskrivelse
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Optiske sensorer Gjennomstråling 12" (304,8mm) Fototransistor Modul, Forhåndskablet
Kategori
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
50 mA
Produsent
TT Electronics/Optek Technology
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
30 V
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Snappfeste
Deteksjonsavstand
12" (304,8mm)
Kapsling
Modul, Forhåndskablet
Deteksjonsmetode
Gjennomstråling
Type
Ikke forsterket
Utgangskonfigurasjon
Fototransistor
Baseproduktnummer
Strøm - DC forover (If) (maks)
100 mA