82PR20KLF
DigiKeys produktnummer
987-1545-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
82PR20KLF
Beskrivelse
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
82PR20KLF Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
TT Electronics/BI
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
20 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimensjon
Rund - 0,250" dia (6,35mm)
Toleranse
±10%