72XR10KLF
DigiKeys produktnummer
987-1148-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
72XR10KLF
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Sidejustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
72XR10KLF Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
TT Electronics/BI
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
10 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 0,375" x 0,375" overflate (9,53mm x 9,53mm)
Toleranse
±10%