25PR50KLF
DigiKeys produktnummer
987-1023-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25PR50KLF
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
25PR50KLF Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
TT Electronics/BI
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Rør
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
50 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 0,270" x 0,270" overflate (6,86mm x 6,86mm)
Toleranse
±10%