23BR50KLFTR
DigiKeys produktnummer
987-1017-2-ND - Tape og spole (TR)
987-1017-1-ND - Båndavsnitt (CT)
987-1017-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
23BR50KLFTR
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 kOhms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
23BR50KLFTR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
TT Electronics/BI
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
50 kOhms
Termineringsstil
Måkevinge
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflate (5,00mm x 4,50mm)
Toleranse
±20%