23BR500LFTR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 23BR500LFTR |
Beskrivelse | TRIMMER 500 OHM 0.25W GW TOP ADJ |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 500 Ohms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 23BR500LFTR Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Motstand 500 Ohms | Termineringsstil Måkevinge |
Effekt (watt) 0,25W, 1/4W | Størrelse/dimensjon Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflate (5,00mm x 4,50mm) |
Toleranse ±20% | Baseproduktnummer |