23BR200KLFTR
DigiKeys produktnummer
987-1819-2-ND - Tape og spole (TR)
987-1819-1-ND - Båndavsnitt (CT)
987-1819-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
23BR200KLFTR
Beskrivelse
TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Detaljert beskrivelse
200 kOhms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
23BR200KLFTR Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Motstand
200 kOhms
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,200" x 0,180" overflate (5,08mm x 4,57mm)
Toleranse
±20%