23BR10KLFTR
DigiKeys produktnummer
987-1014-2-ND - Tape og spole (TR)
987-1014-1-ND - Båndavsnitt (CT)
987-1014-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
23BR10KLFTR
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
23BR10KLFTR Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Motstand
10 kOhms
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflate (5,00mm x 4,50mm)
Toleranse
±20%