23BR100KLFTR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 23BR100KLFTR |
Beskrivelse | TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 100 kOhms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 23BR100KLFTR Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Produsent TT Electronics/BI | Antall viklinger 1.0 |
Serie | Justeringstype Toppjustering |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Resistivt materiale Cermet |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Motstand 100 kOhms | Termineringsstil Måkevinge |
Effekt (watt) 0,25W, 1/4W | Størrelse/dimensjon Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflate (5,00mm x 4,50mm) |
Toleranse ±20% | Baseproduktnummer |