23AR100LFTR
DigiKeys produktnummer
987-1818-2-ND - Tape og spole (TR)
987-1818-1-ND - Båndavsnitt (CT)
987-1818-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
23AR100LFTR
Beskrivelse
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 Ohms 0,25W, 1/4W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
23AR100LFTR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±250ppm/°C
Produsent
TT Electronics/BI
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
100 Ohms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,200" x 0,180" overflate (5,08mm x 4,57mm)
Toleranse
±20%