22AR50KLFTR
DigiKeys produktnummer
987-1006-2-ND - Tape og spole (TR)
987-1006-1-ND - Båndavsnitt (CT)
987-1006-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
22AR50KLFTR
Beskrivelse
TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
Detaljert beskrivelse
50 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
22AR50KLFTR Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Motstand
50 kOhms
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflate (3,50mm x 3,20mm)
Toleranse
±20%