22AR10KLFTR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 22AR10KLFTR |
Beskrivelse | TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP |
Produsentens standard leveringstid | 85 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 22AR10KLFTR Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Motstand 10 kOhms | Termineringsstil J-ledning |
Effekt (watt) 0,125W, 1/8W | Størrelse/dimensjon Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflate (3,50mm x 3,20mm) |
Toleranse ±20% | Baseproduktnummer |