22AR10KLFTR
DigiKeys produktnummer
987-1004-2-ND - Tape og spole (TR)
987-1004-1-ND - Båndavsnitt (CT)
987-1004-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
22AR10KLFTR
Beskrivelse
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Produsentens standard leveringstid
85 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
22AR10KLFTR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
TT Electronics/BI
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
10 kOhms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflate (3,50mm x 3,20mm)
Toleranse
±20%