L6R65DM-120-C8
DigiKeys produktnummer
364-1623-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
L6R65DM-120-C8
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 60 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse II) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Strømforbruk uten belastning
150mW (maks)
Produsent
Tri-Mag, LLC
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
Medisinteknikk
Emballasje
Boks
Effektivitet
Nivå VI
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Region-bruk
Internasjonal
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 9,5mm
Skjema
Bordversjon (klasse II)
Ledningslengde
59" (1,50m)
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Inngangskontakt
IEC 320-C8
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,69" L x 2,36" B x 1,42" H (119,1mm x 59,9mm x 36,1mm)
Utgangsspenning
12V
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, EN, FCC, TUV
Strøm - utgang (maks)
5A
Standardnummer
Effekt (watt)
60 W