TPP 100-124A-J er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Recom Power
På lager: 16
Datablad
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TPP-100AJ
TPP-100AJ
TRACO POWER TPP 100A-J and 150A-J Series | Digi-Key Daily
TPP 100-124A-J
DigiKeys produktnummer
1951-2838-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TPP 100-124A-J
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TPP 100-124A-J Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
92%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-25°C – 85°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 1,16" H (76,2mm x 50,8mm x 29,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cURus
Spenning - utgang 1
24V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
4.17 A