THN 15-4815WIR
DigiKeys produktnummer
THN15-4815WIR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
THN 15-4815WIR
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 24V 15W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 625mA 18V - 75V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
THN 15-4815WIR Modeller
Kategori
Effekt (watt)
15 W
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell), Jernbane
Emballasje
Rør
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OVP, SCP, UVLO
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 90°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
91%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
18V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
625mA