THL 30-4815WI
DigiKeys produktnummer
1951-THL30-4815WI-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
THL 30-4815WI
Beskrivelse
30W 1X1" DC/DC CONVERTER ISOLATE
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 1,25A 18V - 75V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
THL 30-4815WI Modeller
Kategori
Effekt (watt)
30 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.8 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,88
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
18V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,40" H (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CB, cURus
Strøm - utgang (maks)
1,25A