TEN 20-2411WI
DigiKeys produktnummer
1951-2973-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TEN 20-2411WI
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 20W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 4A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TEN 20-2411WI Modeller
Kategori
Effekt (watt)
20 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OVP, SCP
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
79%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
7-DIP-modul, 6 ledninger
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
2,00" L x 1,60" B x 0,40" H (50,8mm x 40,6mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
4A