TPH1500CNH,L1Q
DigiKeys produktnummer
264-TPH1500CNHL1QTR-ND - Tape og spole (TR)
264-TPH1500CNHL1QCT-ND - Båndavsnitt (CT)
264-TPH1500CNHL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPH1500CNH,L1Q
Beskrivelse
MOSFET N-CH 150V 38A 8SOP
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 150 V 38A (Tc) 1,6W (Ta), 78W (Tc) Overflatemontering 8-SOP Advance (5x5)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TPH1500CNH,L1Q Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
22 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2200 pF @ 75 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
1,6W (Ta), 78W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
150°C
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
150 V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOP Advance (5x5)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
15,4mOhm ved 19A, 10V