CUS05F30,H3F
DigiKeys produktnummer
CUS05F30H3F(TTR-ND - Tape og spole (TR)
CUS05F30H3F(TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
CUS05F30H3F(TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS05F30,H3F
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA USC
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 500mA Overflatemontering USC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS05F30,H3F Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 µA @ 30 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
120pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
USC
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
500mA
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
450 mV @ 500 mA