UCC28C56HQDRQ1
DigiKeys produktnummer
296-UCC28C56HQDRQ1TR-ND - Tape og spole (TR)
296-UCC28C56HQDRQ1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-UCC28C56HQDRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
UCC28C56HQDRQ1
Beskrivelse
AUTOMOTIVE, 30-V, LOW-POWER CURR
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UCC28C56HQDRQ1 Modeller
Kategori
Frekvens - omkobling
1MHz
Produsent
Texas Instruments
Driftssyklus (maks)
1
Serie
Synkron likeretter
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Taktsynk
Ja
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Strømgrense, dødtidsstyring, frekvensstyring, rampe, mykstart
Utgangstype
Transistordriver
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Funksjon
Trinn opp, Trinn ned, Trinn opp / trinn ned
Grad
Bilteknikk
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Godkjenning
AEC-Q100
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Antall utganger
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Utgangsfaser
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
15,5V – 28V