TS12A4515DBVR
DigiKeys produktnummer
296-24268-2-ND - Tape og spole (TR)
296-24268-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-24268-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TS12A4515DBVR
Beskrivelse
IC SWITCH SPST-NCX1 10OHM SOT23
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 IC-bryter for krets 1:1 10Ohm SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
TS12A4515DBVR Modeller
Kategori
-3db båndbredde
520MHz
Produsent
Texas Instruments
Ladeinnføring
-11,5pC
Digi-Reel®
Kanalkapasitans (CS(av), CD(av))
7,5pF, 7,5pF
Delestatus
Aktiv
Strøm - lekkasje (IS(av)) (maks)
1nA
Bryterkrets
SPST - NC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Multiplekser/demultiplekser-krets
1:1
Monteringstype
Overflatemontering
Antall kretser
1
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Motstand på-stilling (maks)
10Ohm
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenning - forsyning, enkel (V+)
2,7V – 12V