TPSM63606EVM
DigiKeys produktnummer
296-TPSM63606EVM-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TPSM63606EVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR TPSM63606
Detaljert beskrivelse
TPSM63606 - DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
6A
Produsent
Texas Instruments
Spenning - inngang
3V – 36V
Emballasje
Boks
Regulatortopologi
Nedtransformering
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
1MHz
Hovedformål
DC/DC, Trinn ned
Innhold
Kort
Utganger og type
1 uisolert utgang
Brukt IC/del
TPSM63606
Utgangsspenning
1V – 16V