TPS7B92120DBVR
DigiKeys produktnummer
296-TPS7B92120DBVRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPS7B92120DBVRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPS7B92120DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS7B92120DBVR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 300MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
3 µA
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
250 µA
Delestatus
Aktiv
PSRR
55dB ~ 43dB (10kHz ~ 100kHz)
Utgangskonfigurasjon
Styringsfunksjoner
Strømgrense
Utgangstype
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Antall regulatorer
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
40V
Spenning - utgang (min./fast)
12V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenningsbortfall (maks)
3,7V ved 300mA