TPS793475DBVR
DigiKeys produktnummer
296-TPS793475DBVRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPS793475DBVRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPS793475DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS793475DBVR
Beskrivelse
IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
TPS793475DBVR Modeller
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
220 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB – 43dB (100Hz – 100kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Antall regulatorer
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
4,75V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.13V ved 200mA