TPS79101DBVR
DigiKeys produktnummer
296-11864-2-ND - Tape og spole (TR)
296-11864-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-11864-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS79101DBVR
Beskrivelse
IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Justerbar 1 Utgang 100mA SOT-23-6
EDA-/CAD-modeller
TPS79101DBVR Modeller
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
250 µA
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet, Underspenningslås (UVLO)
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
SOT-23-6
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-6
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V